بچه ها به وبلاگ جدید من هم سر بزنید

وبلاگ جدید من اسمش هست داستان نویسی گروهی و آدرسش هم

www.groupstory.persianblog.ir

حتما سر بزنید کار جالبیه،داستان رو من شروع میکنم و شما میتونید ادامه بدید و بعد بهترین ادامه رو با کمک همه شما انتخاب کنیم.

منتظرم

/ 5 نظر / 21 بازدید
بیژن آریا

تویی که اینقدر ادعای میهن پرستیت میشه، چرا هنوز نمیخوای رای بدی؟؟ چرا میخوای انتخابات را تحریم کنی،وقتی که میدونی اگر احمدی نژاد پیروز بشه به زیان ایران وایرانی تموم میشه. وقتی که میدونی اگر احمدی نژاد پیروز بشه،باید شاهد جنگ و تجزیه ایران عزیزمان باشیم. وقتی که اینارو میدونی،پس چرا هنوز نمیخوای قبول کنی "در این دوره سفید ماندن صفحه شناسنامه موجب افتخار نیست...موجب ننگه." پس بیا برای نجات ایران هم که شده، به کسی غیر از احمدی نژاد رای بده. به امید روزها بهتر... شادوپیروزباشی. بدرود.

بیژن آریا

درود بر گرامی همدل. شخصی این پیام را ا زبان من برای شما و دیگر دوستان وبلاگ نویس گذاشته. من این پیام را برای یک شخص که حامی احمدی نژاد بود نوشتم. او هم... این شخص حتی این پیام را برای خود من هم گذاشت. 9ساله که وبلاگ نویسم و همه با طرز بیان من آشناهستند. نگرش من درباره موسوی اینه که اگر موسوی انتخاب بشه وضع کنونی از این بدتر نمیشه. من بوی جنگ به مشامم میرسه وخطر تجزیه ایران را دارم میبینم. من به موسوی اعتقادی ندارم که بخوام سرم را در راه اون بدم. فقط و فقط برای نجات ایران از وضع کنونی از موسوی حمایت میکنم. 9سال انتخابات را تحریم کردم. چون انتخاب میان بد و بدتر بود. ولی اکنون انتخاب میان بد و فاجعه است. باید جلوی فاجعه را گرفت.

بیژن آریا

دوست عزیز بسیاری از شما من را نمیشناسند. من برای ایران زندگی ام را دادم. برای دموکراسی و ترویج تاریخ وفرهنگ ایران جنگیدم. وقتی چهار سال پیش در جمع ملی گرایان گفتم: بیاییدجلوی فاجعه را بگیریم. همه بهم خندیدن. ولی امروز همان کسانی که بهم خندیدن اکنون به نمان من دارند طرفداری موسوی را میکنن. بسیاری از جناح های تحریم گرا که خود عضوی از یکی از آنها بودم بیانیه دادند که ما به عنوان تشکل سیاسی انتخابات را تحریم میکنیم ولی مردم خودشان با دانش خود بدانند که باید چه کار کنند.

بیژن آریا

یعنی به گونه غیر مستقیم مردم را به رای دادن تشویق کردند. یک پند دوستانه به تو میدهم. وقتی داری از گرسنگی میمیری به امید چلوکباب،نان و پنیر را از دست نده. نان و پنیر را نوش جان کن تا جان بگیری که چلوکباب را به دست آوری. شادوپیروزباشی. بدرود.

ما نسل سومی ها

آخه فکر کردی همه مثل خودت خرسندن که بیان داستاناتو ادامه بدن؟!!!